سفارش اکسپرت و سفارش اندیکاتور فارکس

سفارش اکسپرت و سفارش اندیکاتور فارکس

اکسپرت فارکس و همه چیز درباره آن (راهنمای جامع سفارش ربات معامله گر فارکس)

معاملات فارکس همیشه بدون مشکل پیش نمی رود و باعث ناامیدی می شود. برخی از معامله گران فارکس می توانند حریص یا ترسناک شوند و به همین دلیل، اغلب تمایل دارند تصمیمات بدی بگیرند که می تواند بر معاملات آنها تأثیر منفی بگذارد. یکی از راه های جلوگیری از این مشکل ممکن است استفاده از اکسپرت فارکس یا ربات فارکس ( Forex EA ) و اندیکاتورها باشد. اما آیا ربات فارکس یا اندیکاتور فارکس واقعاً می تواند این مشکل را برطرف کند؟ این مقاله به بررسی پاسخ این سوال و تمام جزئیات و همه موضوعات مربوط به اکسپرت فارکس و اندیکاتور فارکس می پردازد. در پایان شما می توانید استراتژی شخصی خودتان را بسازید و سفارش اکسپرت و سفارش اندیکاتور را برای ما بفرستید تا ربات فارکس شما را در کمترین زمان برنامه نویسی کنیم.

بعد از خواندن این مطلب شما می توانید سیستم معاملاتی و استراتژی معاملاتی خودتان را از طریق گروه لیدوما فارکس به ربات معامله گر یا اندیکاتور تبدیل کرده و از آن کسب درآمد کنید. با سفارش اندیکاتور و سفارش اکسپرت در لیدوما فارکس می توانید ربات خودتان را داشته باشید.

اندیکاتور چیست؟

قبل از انجام معاملات در پلتفرم های بازار فارکس، معامله گران فارکس داده های مختلف را بررسی می کنند تا نحوه عملکرد بازار و احتمال تغییر آن در آینده را ارزیابی کنند. با تجزیه و تحلیل دقیق بازار، معامله گران باید بتوانند از استراتژی های تجاری موثرتری استفاده کرده و بازدهی بالاتری را به دست آورند.

شاخص ها یا اندیکاتور های فارکس یکی از راه های بررسی داده های بازار هستند. با بررسی داده های تاریخی، مانند قیمت ارز، حجم و عملکرد بازار، اندیکاتور ها به دنبال پیش بینی نحوه رفتار بازار در آینده و احتمال تکرار یکی از الگوها هستند.

هنگامی که معامله گران این اطلاعات را در اختیار دارند، می توانند تصمیمات تجاری آگاهانه تری اتخاذ کنند و در نتیجه ممکن است بازده بالاتری داشته باشند.

اکسپرت چیست؟

اکسپرت یا Expert در لغت به معنای متخصص و کارشناس خبره است. در واقع این نام‌گذاری به این معنا است که یک اکسپرت یا ربات فارکس می‌تواند بسیاری از کارهایی که انسان‌ها می‌توانند انجام دهند را پیاده‌سازی کند و علاوه بر آن گاهی اوقات از یک انسان بهتر هم عمل کند.  می توانید نرم افزار را برای شروع و اجرای معاملات با استفاده از معیارهای معاملاتی خود برنامه ریزی کنید.

اکسپرت ادوایزر چیست؟

اکسپرت ادوایزر در لغت به معنای کارشناسی است که به شما توصیه‌ها و پیشنهادهایی را ارائه می‌دهد. Expert Advisor به صورت مخفف EA نامیده می‌شود و انواع مختلفی دارد. همچنین در بسیاری از زمان‌ها به جای گفتن اکسپرت ادوایزر از معادل‌های کوتاه‌تری مانند ربات فارکس، ربات معامله گر، اکسپرت فارکس یا اکسپرت به تنهایی استفاده می‌کنیم.

این ابزارها یا ربات ها به شما امکان می دهد در حین کار، خواب یا انجام کارهای دیگر معاملات انجام دهید. یک سیستم خودکار در بازار فارکس است که فرصت ها و موقعیت های تجاری مناسب را شناسایی و شکار می کند و سیگنال خرید و یا فروش را بر اساس استراتژی شما صادر می کند.

همان طور که گفتیم اکسپرت فارکس انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم. بعد از آشنایی با انواع اکسپرت، می توانید سفارش اکسپرت خودتان را برای ما بفرستید و یک ربات فارکس حرفه ای داشته باشید.

سفارش اکسپرت و سفارش اندیکاتور فارکس
سفارش اکسپرت و سفارش اندیکاتور فارکس
سفارش اکسپرت و سفارش اندیکاتور فارکس

انواع اکسپرت ها

اکسپرت‌ها بسته به نوع کاربردشان انواع مختلفی دارند. دسته‌بندی کلی ربات اکسپرت ادوایزر به شکل زیر است:

 • نوع تمام اتوماتیک
 • نوع نیمه اتوماتیک

یک ربات فارکس خودکار یا تمام اتوماتیک بعد از اجرا شدن روی پلتفرم شما شروع به جستجوی بهترین موقعیت‌های معاملاتی می‌کند. یک اکسپرت بر اساس استراتژی تعریف شده توسط شما کار می‌کند و موقعیت‌هایی را خواهد یافت که برای آن از قبل تعریف شده باشد. ربات فارکس بعد از پیدا کردن موقعیتی که آن را مناسب می‌داند (مناسب با توجه به سیستم معاملاتی شما)، بلافاصله معامله‌ای را باز خواهد کرد.

در نوع ربات فارکس خودکار، شما دخالتی در باز کردن یا بستن معاملات ندارید و اکسپرت ادوایزر تمام کارها را مدیریت می‌کند.

یکی دیگر از انواع اکسپرت نوع نیمه اتوماتیک یا نیمه خودکار آن است. در ربات فارکس نیمه خودکار شما می‌توانید موقعیت‌ها را بررسی کرده و تصمیم بگیرید. در واقع یک اکسپرت ادوایزر نیمه خودکار تنها موقعیت‌هایی را که مناسب می‌شمارد، به شما نشان می‌دهد و به نحوی سیگنال‌دهی می‌کند. این شما خواهید بود که تصمیم می‌گیرید آیا می‌خواهید بر اساس سیگنال به بازار ورود کنید یا آن را در نظر نگیرید.

در واقع تنها تفاوت در انواع اکسپرت میزان دخالت و تصرف شما در معاملات است.

برای نمونه، ربات‌ها می توانند بر اساس اصول تحلیل تکنیکال کلاسیک برنامه نویسی شوند و بعضی صرفا با کندل ها یا ترکیب کندل ها و چند اندیکاتور معامله انجام می‌دهند. شما می توانید چندین اندیکاتور را هم با هم ترکیب کرده و سفارش اندیکاتور خودتان را ثبت کنید و اکسپرت را با یک اندیکاتور شخصی سفارش دهید.

بعلاوه بعضی از اکسپرت‌ها تخصصی‌تر هستند و برای سبک‌های خاص معاملاتی نوشته شده‌اند. برای مثال یک ربات فارکس صرفا اخبار را بررسی می‌کند یا یک اکسپرت ادوایزر خودکار با بالا بردن حجم معاملاتی خود سعی می‌کند نوسان‌های لحظه‌ای را شکار کند و سود خوبی بگیرد.

بعد از این که متوجه شدیم اکسپرت ادوایزر چیست و چه انواعی دارد حالا نوبت به آن رسیده که دلایل استفاده از یک اکسپرت فارکس یا همان ربات اکسپرت ادوایزر را بدانیم. سفارش اکسپرت در لیدوما فارکس را یکبار تجربه کنید تا مزایا و کاربردهای آن را لمس کنید و روزانه سرمایه شما بیشتر شود.

سفارش اکسپرت و سفارش اندیکاتور فارکس
سفارش اکسپرت و سفارش اندیکاتور فارکس

کاربرد اکسپرت ادوایزر

یک اکسپرت فارکس می‌تواند کاربردهای گوناگونی داشته باشد اما مهم‌ترین آن‌ها عبارت هستند از:

 • معامله سریع و در لحظه
 • معاملات با ریسک پایین
 • معامله هوشمند
 • مدیریت سرمایه
 • معاملات سودده با بازده تقریبا یکسان

شما می‌توانید با ساخت یک اکسپرت ادوایزر یا ربات سفارشی فارکس بر اساس سیستم معاملاتی خودتان یک سود پایدار و تقریبا ثابت را از آن خود کنید و خطر از دست رفتن سرمایه خود را کاهش دهید. همینطور استفاده از یک ربات فارکس بر اساس استراتژی شخصی، به شما کمک می کند که بدون بررسی بازار و تحلیل چارت ها، فقط نظاره گر معاملات ربات باشید.

مزایای سفارش اندیکاتور و استفاده از آن در معاملات فارکس

 • ترکیب چندین اندیکاتور با هم و تبدیل آن به یک اندیکاتور
 • چارت خلوت و معامله با تمرکز بیشتر
 • کیفیت بالا در تحلیل داده ها و نمودار قیمت
 • خرید و فروش سریع تر با سیگنال اندیکاتور شخصی
 • پیغام یا آلارم برای معامله خرید یا فروش
 • امکان کسب درآمد از طریق فروش اندیکاتور شخصی

برای نمونه به چارت روبرو نگاه کنید. چندین اندیکاتور در یک چارت استفاده شده است که همزمان اگر بخواهیم همه را بررسی کنیم هم وقت ما را می گیرد هم ممکن است در تحلیل مان با استفاده از اندیکاتورها دچار اشتباه شویم. شما می توانید همه اندیکاتورهای چارت بالا را در یک اندیکاتور داشته باشید و به راحتی زمانی که همه ی آن ها در موقعیت مناسب بودند برای شما سیگنال خرید و یا فروش را صادر کند. با سفارش اندیکاتور اختصاصی خودتان سوددهی تان در بازار فارکس را بالا ببرید.

سفارش اکسپرت و سفارش اندیکاتور فارکس

مزایای سفارش اکسپرت و استفاده از آن

شما می‌توانید یک ربات فارکس رایگان را بارگیری و روی پلتفرم خود اجرا کنید تا به صورت رایگان در حساب دمو خودتان معامله انجام دهد و مزایای آن را ببینید و لمس کنید (البته در این صورت اگر آن ربات رایگان قوی نباشد بدون تردید شما ضرر می کنید، و در نظر هم داشته باشید که اگر قرار بود همه ربات های رایگان سودده باشند الآن همه پولدار بودند.) شما می توانید با سفارش اکسپرت‌های پیشرفته و سفارش اکسپرت هایی با استراتژی های حرفه ای، از مزایای بیشتری بهره‌مند می‌شوید و در نتیجه سود شما افزایش پیدا می‌کند.

اکسپرت ادوایزر یا EA مزایای زیر را دارد:

 • صرفه جویی در زمان
 • بازداشتن معامله‌گر از برخوردهای احساسی
 • عدم خستگی
 • انعطاف بالا در معاملات
 • آسان و قابل دسترس
 • امکان آزمایش و تست مجدد
 • معامله همیشگی و خودکار

در ادامه به توضیح هر یک از موارد فوق می‌پردازیم.

سفارش اکسپرت و سفارش اندیکاتور فارکس

⇑ نمونه ای از معاملات ربات فارکس ⇑

زمان را سیو کن!

زمان مهم‌ترین چیزی است که برای یک انسان وجود دارد. گاهی مقوله زمان برای برخی اهمیت دوچندان پیدا می‌کند. یکی از مزیت‌های استفاده از ربات فارکس یا همان اکسپرت ادوایزر مدیریت زمان است.

کافی است ربات را فعال کنید و به کارهای دیگر خود برسید. مطالعه کتاب مورد علاقه‌تان به همراه یک فنجان چای چطور است؟

ربات فارکس خستگی‌ناپذیر

گاهی موقعیت‌های بسیار مناسبی برای ورود به بازار وجود دارد اما به دلیل خستگی معامله‌گر و عدم تمرکز او یا موقعیت‌ها از دست می‌روند یا معامله‌گر از ورود صرف نظر می‌کند. یک ربات اکسپرت ادوایزر چنین نیست و خستگی نمی‌شناسد. در 5 روز هفته و هر ساعت از 24 ساعت شبانه‌روز فعالیت می‌کند و معاملات باکیفیتی را به ثبت می‌رساند.

معاملات ماشینی

درست است که یک ربات در حال معامله کردن است اما این موضوع به معنای عدم انعطاف‌پذیری معاملات شما نیست. شما می‌توانید خود دست به کار شوید و با توجه به صلاح‌دیدها تغییرات مد نظرتان را اعمال کنید.

می توانید استراتژی خرید، استراتژی فروش، مدیریت سرمایه، تعیین لات یا حجم معاملات، تریلینگ استاپ و … را نیز مطابق با سیستم معاملاتی خودتان مشخص کنید.

هوشمند معامله کنید!

یکی از بهترین مزیت‌های استفاده از اکسپرت فارکس انجام معاملات بدون کمترین دخالت انسان است. یک برنامه هوشمند، خرید و فروش شما را مدیریت می‌کند و در نهایت آن را با مدیریت سرمایه می‌بندد که در بیشتر موارد این معامله با سود بسته شده است. یک ربات فارکس خودکار از بسیاری از زحمات و دردسرهای شما می‌کاهد.

با احساسات آسیب‌رسان خداحافظی کنید

احساسات بزرگ‌ترین دشمن یک معامله‌گر است. اگر با یک تریدر کارکشته صحبت کنید، به شما خواهد گفت از احساسات پرهیز کنید و معاملاتی منطقی و واقع‌بینانه انجام دهید. طمع کردن، نداشتن صبر و عجول بودن، ترس از معامله و مواردی از این قبیل معاملات شما را تحت شعاع قرار می‌دهند.

با ساخت یک اکسپرت ادوایزر یا ربات فارکس، با احساست آسیب‌رسان خداحافظی کنید.

دسترسی آسان

دانلود اکسپرت ادوایزر کار آسانی است و با توجه به دسترسی همه به اینترنت، دسترسی به ربات فارکس نیز نامحدود است. اما سعی کنید در دانلود ربات های رایگان فارکس دقت کنید چرا که بعضی از ربات ها ممکن است سرمایه شما را نابود کنند. اما شما می توانید ربات ربات فارکس را بر اساس سیستم معاملاتی و استراتژی شخصی طراحی کنید و از معاملات دقیق و سودده بودن آن اطمینان داشته باشید. ما در لیدوما فارکس برنامه نویسی دقیق و حرفه ای ربات های فارکس را برای شما انجام می دهیم تا شما سریعتر به ربات معامله گر شخصی خودتان دسترسی داشته باشید

گاهی تعمیر لازم است

شرکت‌های بزرگ هرگز چیزی را از نو نمی‌سازند بلکه با ارتقای امکانات محصول قبلی خود در بازار پیشروی می‌کنند. اکسپرت‌ها نیز مانند محصولات تجاری هستند و می‌توانند ارتقا یابند. اگر ربات شما دچار اشکال شد یا خطایی را در معاملات آن حس کردید می‌توانید تست اکسپرت فارکس را انجام دهید. همچنین اگر ایده‌ای به ذهن‌تان خطور کرد، می‌توانید آن را به اکسپرت فارکس خود اضافه کنید تا در آینده از امکانات بیشتر و ایده‌های جدید به طور عملی بهره ببرید. فراموش نکنید که تست اکسپرت فارکس می‌تواند بارها و بدون محدودیت انجام شود.

معایب استفاده از اکسپرت فارکس

برخی معتقد هستند استفاده از اکسپرت فارکس به طور صد در صد خوب نیست چرا که حذف فاکتور مهمی ‌به نام انسان می‌تواند خطرساز باشد.

از معایب استفاده از اکسپرت ادوایزر یا EA می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وجود فاندها و اخبار تاثیرگذار در بازار و عدم کارآمدی ربات در معامله
 • وجود حالت رِنج یا همان حالت بدون روند در بازار و عدم سوددهی مناسب
 • تامین نشدن سود مورد نظر در زمان دلخواه
سفارش اکسپرت و سفارش اندیکاتور فارکس

در نظر داشته باشید که موارد بالا بستگی به روش و استراتژی شما نیز داد. مثلا می توانید ربات فارکس را به گونه تنظیم کنید که در زمان اخبار هیچ معامله ای انجام ندهد. یا می توانید ربات فارکس را به گونه ای برنامه نویسی کنید که ریسک شما را بالا ببرد، در این صورت اگر سیستم معاملاتی شما سودده باشد در نتیجه سود شما بسیار بیشتر می شود. البته شما می‌توانید روی کارهای ربات فارکس نظارت داشته باشید و در صورت بروز مشکل شخصا دست به کار شوید. این همان مزیت انعطاف‌پذیری اکسپرت ها است.

همان طور که گفتیم EA یا اکسپرت در لغت به معنای مشاور متخصص است. همان طور که از نام آن پیدا است یک اکسپرت فارکس می تواند  مشاور شما باشد و شما آزاد هستید تصمیمات دیگری را اتخاذ و عملی کنید. همینطور می توانید همه چیز را هم به ربات بسپارید. استراتژی خودتان را بسازید و بعد سفارش اکسپرت خودتان را ثبت کنید. همینطور می توانید استراتژی خودتان را با سفارش اندیکاتور به یک اندیکاتور تبدیل کنید و با خیال راحت تری به ترید و معامله بپردازید.

رفع مشکل با VPS

یکی از مشکلاتی که برای معامله‌گران با اکسپرت ادوایزر رخ می‌دهد، عدم کارکرد ربات در زمان‌های خاموشی کامپیوتر و سیستم شخصی شان است. برای مثال زمانی که شما نرم‌افزار متاتریدر خود را خاموش می‌کنید، اکسپرت نیز غیر فعال و متوقف می‌شود. این اتفاق خوب نیست و ممکن است موقعیت‌های معاملاتی از دست بروند.

بعد از ساخت ربات فارکس شما می توانید یک VPS یا سرور اختصاصی تهیه کنید. برای تهیه VPS باید به وب‌سایت‌های معتبر ارائه‌دهنده خدمات VPS یا سرور میزبان مراجعه کنید. VPS یک کامپیوتر مجازی است که همیشه روشن است و شما حتی در حالت خاموشی کامپیوتر خود از آن استفاده می‌کنید. با کمک VPS معاملات یک ربات فارکس به طرز چشم‌گیری بهتر و قدرتمندتر و کارآمد می‌شود چرا که در تمام شبانه روز فعال است، در نتیجه می تواند موقعیت ها مناسب را شکار کند.

سفارش اکسپرت و سفارش اندیکاتور فارکس

چه کسانی می‌توانند از اکسپرت استفاده کنند؟

درست است که می‌دانیم اکسپرت ادوایزر چیست و چه کمکی به معامله‌گر می‌کند اما آیا لزوما هر کسی باید از یک ربات فارکس استفاده کند؟

اکسپرت فارکس مانند یک دستیار برای سرمایه‌گذار است. در واقع اگر فکر می‌کنید نمی‌توانید به تنهایی معاملات خودتان را اداره کنید، پس یک دستیار استخدام کنید! این دستیار حقوقی را از شما دریافت نمی‌کند و لازم نیست مدت‌های زیاد او را با اصول کار خود آشنا کنید.

شما می‌توانید استراتژی خودتان را از طریق لیدوما فارکس تبدیل به ربات کرده و بعد از دریافت و راه‌اندازی، معاملات سوددهی در پلتفرم یا بروکر خود داشته باشید.

به افراد زیر توصیه می‌کنیم یک ربات فارکس خودکار برای خود سفارش دهند:

 • افراد پر مشغله و کسانی که وقت سرخاراندن ندارند
 • کسانی که سرمایه‌گذاری را به عنوان شغل دوم خود برگزیده‌اند
 • افرادی که دوست ندارند زمان را بیش از ‌اندازه تلف کنند
 • افراد که نمی‌توانند با سیستم کار کنند (به دلایل مختلف)
 • کسانی که دانش‌آموز یا دانشجو هستند
 • کسانی که می‌دانند همیشه دسترسی به اینترنت و سیستم نخواهند داشت

 

 

ما به تمام کسانی که می‌خواهند کسب درآمد کنند اما یکی از دسته‌های فوق محسوب می‌شوند توصیه می‌کنیم از ربات فارکس یا اکسپرت فارکس استفاده کنند. دانلود رایگان اکسپرت ادوایزر از طریق وب‌سایت‌های مختلف امکان‌پذیر است اما به شما پیشنهاد نمی کنیم.

ابتدا استراتژی خودتان را طراحی کنید بعد از آن تیم لیدوما فارکس در کوتاه ترین زمان ممکن استراتژی شما را به ربات تبدیل می کند. این ربات علاوه بر پیاده سازی سیستم معاملاتی شما، می تواند بر اساس مدیریت سرمایه یا مدیریت ریسک که شما در نظر دارید برنامه نویسی شود. در صورتی که این امکان در اکثر اکسپرت های رایگان وجود ندارد.

سفارش اکسپرت و سفارش اندیکاتور فارکس
سفارش اکسپرت و سفارش اندیکاتور فارکس

استراتژی چیست و چه مزایایی دارد؟

دانلود ربات فارکس از طریق وب‌سایت‌های مختلفی امکان‌پذیر است اما بعد از مدتی ممکن است مشکلاتی را برای شما پیش بیاورد. برای مثال ممکن است شرکت سازنده و ارائه‌دهنده اکسپرت دیگر از پلتفرم شما پشتیبانی نکند یا با بروکر شما قطع همکاری کند. به عنوان مثال دیگر ممکن است اکسپرت از کار بیفتد و فردی از این بابت پاسخگو نباشد. حتی احتمال متضرر شدن شما نیز وجود دارد.

برای رفع این مشکلات افراد معامله‌گر حرفه‌ای سعی دارند تا استراتژی شخصی خود را داشته باشند و آن را تبدیل به یک ربات یا اکسپرت کنند. همان طور که گفتیم اکسپرت فارکس یک برنامه کامپیوتری است و تحت زبان قابل فهم برای کامپیوتر نوشته می‌شود.

داشتن استراتژی شخصی باعث می‌شود تا از معاملات خود اطمینان بیشتری داشته باشید. همچنین مدیریت و هدایت معاملات بازده بیشتری پیدا می‌کند و شما با توجه به شناختی که از نحوه کارکرد ربات فارکس خود دارید خواهید دانست که چه تغییری می‌تواند مفیدتر باشد.

علاوه بر همه این موارد ساخت اکسپرت فارکس مفیدتر است چون:

 • تطابق بیشتری با شخصیت شما ایجاد می‌شود
 • خرابی‌های کمتری دارد
 • معاملات مطمئن‌تر می‌شوند
 • پشتیبان اکسپرت خودتان خواهید بود
 • عیب‌یابی و ارتقای ربات سریع‌تر است
 • اکسپرت سوددهی بالاتری خواهد داشت چون بر اساس شخصیت و استراتژی شما طراحی شده است
 • وابسته نخواهید بود و استقلال مالی به دست می‌آورید
 • خلاقیت در ایجاد استراتژی‌های جدید افزایش می‌یابد
 • می‌توانید اکسپرت فارکس خود را به فروش بگذارید و از آن طریق هم کسب درآمد کنید
سفارش اکسپرت و سفارش اندیکاتور فارکس

اگر به فکر ساخت و سفارش اکسپرت فارکس افتاده‌اید و می‌خواهید ربات شخصی داشته باشید، ادامه مقاله را از دست ندهید.

نحوه ساخت اکسپرت فارکس

ساخت اکسپرت فارکس نیاز به دو مورد اساسی دارد. اولین مورد داشتن مهارت نوشتن کد تحت زبان قابل فهم برای نرم‌افزار متاتریدر است و دومین مورد داشتن سرمایه برای اجرای طرح.

اگر می‌خواهید خودتان برنامه خودتان را بنویسید باید زبان و مهارت این کار را بیاموزید. اما ما پیشنهاد می‌کنیم استراتژی خود را به یک برنامه‌نویس متعهد و حرفه‌ای بسپارید و زمان را از دست ندهید. این کار نیاز به سرمایه ‌اندکی دارد. یک بار هزینه کنید و برای مدت‌های مدید از اکسپرت ادوایزر خود درآمد و سود به دست آورید.

یکی از راه‌های سفارش نوشتن ربات فارکس مراجعه به برنامه نویس‌های معتبر است. سایت‌ لیدوما فارکس این کار را با سرعت و دقت بالایی انجام می‌دهد. شما می‌توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

تعرفه و هزینه ساخت اکسپرت فارکس

تعرفه ساخت اکسپرت و سفارش اندیکاتور به طور کلی از قیمت 100 دلار شروع می‌شود و با توجه به نوع کار شما به چند میلیون تومان نیز می‌رسد. برای آگاهی از هزینه ساخت اکسپرت و سفارش اندیکاتور می توانید با برنامه نویس لیدوما فارکس در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کند.

تعرفه ساخت اکسپرت و سفارش اندیکاتور می‌تواند با توجه به جزئیات کار، تکنولوژی به کار رفته در برنامه، طول انجام پروژه و پیچیدگی‌های ایجاد شده در حین انجام پروژه تغییر کند.

شما می‌توانید مبالغ و هزینه ساخت اکسپرت خود را تا جای ممکن کاهش دهید اما باز هم فراموش نکنید که با صرف هزینه روی ساخت اکسپرت فارکس متضرر نخواهید شد بلکه برای زمان‌های طولانی کسب سود خواهید کرد.

از کجا شروع کنیم؟

برای ساخت اکسپرت فارکس وب‌سایت لیدوما فارکس به شما کمک می‌کند.

جهت مشاوره و سفارش اکسپرت یا سفارش اندیکاتور با آیدی زیر در تلگرام در ارتباط باشید

جزئیات ساخت و طراحی اکسپرت یا ربات معامله گر فارکس در لیدوما فارکس

تعرفه برنامه نویسی سفارش اکسپرت و سفارش اندیکاتور:
بستگی به استراتژی و پیچیدگی سیستم معاملاتی شما دارد
زمان تحویل سفارش: 2 الی 7 روز

[ پرداخت 50% مبلغ بعد از قیمت گذاری نهایی پروژه و مابقی در پایان کار ]
[ سورس کد فایل های پروژه شامل هزینه جدا نمی باشد و رایگان به شما تحویل داده می شود]

سفارش ربات معامله گر فارکس

راهنمایی و مشاوره آنلاین برای سفارش اکسپرت یا سفارش اندیکاتور در تلگرام لیدوما فارکس

نمونه اندیکاتورها و اکسپرت های اختصاصی گروه لیدوما فارکس

(سفارش اندیکاتور و سفارش اکسپرت)

سفارش اکسپرت فارکس

جهت خرید این محصول روی لینک روبرو کلیک کنید ˂˂˂ اندیکاتور Fast Scalp No Repaint

سفارش اکسپرت

جهت خرید این محصول روی لینک روبرو کلیک کنید ˂˂˂ اندیکاتور Support & Resistance Breakout by Volume

گراف بکتست ربات معامله گر آسمان سرخ از تاریخ 2021/03/01 تا 2121/06/01

سفارش اندیکاتور

گزارشات بکتست ربات

اندیکاتورربات معامله گر آسمان سرخ Red Sky Trading Robot
˃˃ فروش این محصول متوقف شده است ˂˂

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت آموزش‌های رایگان در حوزه بورس و فارکس و همینطور سفارش اکسپرت و سفارش اندیکاتور به کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام لیدوفارکس مراجعه کنید.

آیدی سایت لیدوما فارکس در تلگرام و اینستاگرام: LidomaForex@

این پست چقدر مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۹ رای