آموزش فارکس از صفر تا صد (مدرسه فارکس)

آموزش فارکس

آموزش فارکس | از مبتدی تا پیشرفته

Ξ آموزش مقدماتی فارکس  Ξ آموزش حرفه ای فارکس

آموزش رایگان فارکس

تا به حال چند بار آموزش فارکس را شروع کرده‌اید اما هر بار آن را ناتمام گذاشته‌اید؟ دلایل مختلفی پشت این کارهای ناتمام نهفته است اما یکی از این دلایل مي‌تواند کیفیت پايين منبع آموزشی باشد. در لیدوما فارکس آموزش صفر تا صد فارکس در قالب مقالات آموزشی کاملا رایگان آورده شده‌اند که شما به عنوان یکی از مخاطبان آن از خواندن و یاد گرفتن سیر نخواهید شد.

بنابراین اگر مي‌خواهید آموزش فارکس و تحلیل تکنیکال را یک بار برای همیشه به اتمام برسانید و به یک جایگاه مناسبی از آگاهی و دانش برسید، مقالات لیدوما فارکس را دنبال کنید. مي‌خواهیم در این مطلب مهم‌ترین مقالات آموزش فارکس را معرفی کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشیم.

فارکس چیست؟

احتمالا با این واژه زیاد برخورده‌اید اما اگر جزو افرادی هستید که هنوز با فارکس آشنا نیستید، این قسمت برای شما است!

قبلا در قالب مقالات متعددی سعی کرده‌ایم تا شناختی نسبت به این بازار ایجاد کنیم و ماهیت آن را تشریح کنیم اما اگر بخواهیم به طور خلاصه بار دیگر به تعریف بازار فارکس بپردازیم باید بگوییم که فارکس یک بازار مالی و سرمایه‌گذاری بین‌المللی است که سرمایه‌گذاران در آن به معامله سهم‌هایی مي‌پردازند که متشکل از ارزهای مهمي‌ چون دلار، یورو، ین، پوند و… هستند.

در این بازار مزیت‌های فوق‌العاده‌ای فراهم شده است که باعث مي‌شوند افراد زیادی فارکس را به بسیاری دیگر از بازارهای مالی‌ ترجیح دهند. اگر دوست دارید با این بازار بیشتر آشنا و تبدیل به یک تریدر حرفه ای فارکس شوید پیشنهاد مي‌کنیم مقالات زیر، که آموزش فارکس به زبان ساده است را مطالعه کنید.

در این مقالات مفهوم اصلی و بنیادین بازار فارکس موشکافی شده است که با مطالعه آن‌ها تمام ابهامات‌تان درباره مسائل اولیه این بازار برطرف خواهد شد. همینطور می توانید بهترین کارگزار یا بروکر فارکس را برای ایرانیان از بخش بروکر فارکس انتخاب کنید و معیارهای یک بروکر خوب را بررسی کنید.

فارکس چیست؟

تاریخچه فارکس

مزایای فارکس

اهمیت یادگیری و آموزش فارکس و تحلیل تکنیکال

چرا باید با فارکس آشنا شویم و تحلیل آن را بیاموزیم؟ همان طور که مي‌دانید امروزه شیوه زندگی و کسب درآمد از زندگی کارمندی و حقوق‌بگیری به سمت و سویی خیز برداشته است که کم‌کم دارد به یک شکل مستقل و راحتی بدل می‌شود. به بیان دیگر انسان‌ها تلاش مي‌کنند تا در کنار شغل خود، به سرمایه‌گذاری در بازارهای مختلف بپردازند و از این راه کسب درآمدی آسان و پایدار داشته باشند. حتی برخی از آن‌ها سرمایه‌گذاری را به عنوان یک شغل اصلی مي‌پندارند و تنها منبع درآمدی‌شان، سرمایه‌گذاری است.

آموزش فارکس

اخیرا در کشور ما نیز این موضوع رونق گرفته است و ایرانیان از بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری استقبال کرده‌اند. با توجه به شرایط اقتصادی موجود، به‌صرفه‌تر است تا یک درآمد دلاری برای خود دست‌وپا کنید و به جامعه جهانی بپیوندید. علاوه بر این‌ها معامله در بازار فارکس مزایای بی‌شماری دارد که قبلا در دیگر مطالب لیدوما فارکس به آن‌ها پرداخته‌ایم.

نتیجه آن که عبور بدون توجه از كنار بازارهای مالی، ضرري در آینده نزدیک به دنبال خواهد داشت! بنابراین اگر مي‌خواهید درآمد دلاری داشته باشید، به یک درآمد پایدار و قابل توجه برسید و خیال‌تان از بابت رفاه و آسایش زندگی‌تان راحت باشد، آموزش فارکس را در این مطلب دنبال کنید.

چطور مي‌توانیم معامله در فارکس را بیاموزیم؟

راه‌های زیادی برای آموزش فارکس وجود دارد که مي‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. برای مثال استفاده از مطالب آموزشی موجود در اینترنت، مطالعه کتاب‌ها و رفرنس‌ها، کانال های آموزش فارکس در تلگرام، آموزش های فارکس در اینستاگرام، شرکت در دوره‌های آموزش فارکس و… از جمله روش‌هایی برای فراگیری معامله در بازار بزرگ فارکس است. البته از بین این روش‌ها مناسب‌ترین روش استفاده از مطالب به‌روز و متنوع لیدوما فارکس است چرا که بهره‌گیری از منابعی که توسط افراد نه چندان حرفه‌ای تهیه شده است نمي‌تواند کمکی به شما بکند.

همچنین منابع آموزشی شما باید جدید و متناسب با نیازهای روز باشد. بنابراین شاید استفاده از کتاب‌های بسیار قدیمي ‌نیز کارگشا نباشد. کتاب‌های مرجع و معتبر منابع بسیار خوبی برای عمیق شدن در یک حوزه تخصصی هستند؛ اگر مي‌خواهید در یک حوزه از فارکس متخصص شوید مي‌توانید به سراغ کتاب‌های مرتبط با آن حوزه بروید و مطالب بسیار ارزشمندی از آن‌ها بیاموزید.

یکی دیگر از منابع آموزش فاركس که این روزها بیش از هر منبع دیگری طرفدار دارد، مطالب و مقالات آموزشی موجود در وب‌سایت‌ها یا فضای مجازی است. دوره‌های آموزشی نیز جزو همین دسته منبع‌ها قرار مي‌گیرند. مسلما پیشروی با چنین محتواهایی مي‌تواند به دانش شما بیفزاید و باعث پیشرفت‌تان شود اما باید در انتخاب خود دقت کنید. مطالبی که از آن‌ها بهره مي‌گیرید باید به‌روز، جامع و کارآمد باشند و صرفا بیان مطلب و ذکر نکته‌های حفظی نباشند.

ما بهترین خودمان هستیم! در لیدوما فارکس تلاش مي‌کنیم تا چنین مطالبی را تهیه و تولید کنیم و تجربه‌ آموزشی ساده، مفید و کاربردی را برای شما رقم بزنیم. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که آموزش فارکس به زبان ساده دارد رایگان بودن آن است. آموزش رایگان فارکس شامل همه مطالب سایت مي‌شود.

آموزش فارکس به زبان ساده

برای آموزش فارکس آماده‌اید؟

هر آن چه را که برای متخصص شدن در زمینه تحلیل تکنیکال و بازارهای مالی از جمله فارکس نیاز دارید در این مقالات آورده‌ایم. شما بعد از خواندن مطالب آموزش رایگان فارکس، آماده معامله و کسب درآمدي هیجان‌انگیز از فارکس مي‌شوید! البته فراموش نکنید اگر مطالب مربوط به مدیریت سرمایه و احتیاط‌های لازم در فارکس را به خوبی مطالعه نکنید یا نسبت به رعایت آن‌ها بی‌توجه باشید، نتیجه مطلوبی به دست نخواهید آورد. با آموزش فارکس به زبان ساده می توانید بهترین معاملات را با بیشترین سود داشته باشید. مهمترین اصل در آموزش فارکس و کسب بهترین نتیجه، تمرین، تجربه و صبوری است.

مبانی بازار فارکس

بروکر فارکس

معرفی جفت ارزهای فارکس

آموزش معاملات جفت ارز ها

مدیریت ریسک و سرمایه گذاری در معاملات

مبانی تحلیل تکنیکال

آموزش خطوط ترند و کانال ها

آموزش میانگین متحرک (مووینگ اوریج)

آموزش خطوط پیوت و فیبوناچی

آموزش اندیکاتورها و اسلاتورها

آموزش کندل استیک و الگوهای شمعی

الگوهای ادامه دهنده

الگوهای بازگشتی

آموزش الگوهای هارمونیک

آموزش امواج الیوت

آموزش تحلیل فاندامنتال

ساخت و مدیریت استراتژی معاملاتی

فارکس یک بازار مالی و سرمایه‌گذاری بین‌المللی است که سرمایه‌گذاران در آن به معامله سهم‌هایی مي‌پردازند که متشکل از ارزهای مهمي‌ چون دلار، یورو، ین، پوند و… هستند.

با توجه به شرایط اقتصادی موجود، و شرایط سخت زندگی کارمندی و حقوق‌بگیری به‌صرفه‌تر است تا یک درآمد دلاری برای خود دست‌وپا کنید و به جامعه جهانی بپیوندید. درآمد دلاری = زندگی بهتر و مستقل تر

در لیدوما فارکس تلاش مي‌کنیم تا مطالبی را تهیه و تولید کنیم و تجربه‌ آموزشی ساده، مفید و کاربردی را برای شما رقم بزنیم. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که آموزش فارکس به زبان ساده دارد، گردآوری مقالات از سایت های معتبر جهانی می باشد.

هدف لیدوما فارکس کمک به معامله گران مبتدی بازارهای مالی، به همراه راهنمای ساخت استراتژی های سودده می باشد. تمام مطالب و مقالات سایت به صورت رایگان در دسترس می باشد.
برای شروع آموزش فارکس، نیاز به خرید پکیچ های گران قیمت نیست!!

این پست چقدر مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۷ رای